Workline - portál práce online, komunikace online a práce z domova

Tiskové zprávy

Zákaz švarcsystému je pro malé firmy likvidační

 

Praha, 21. listopadu 2011 – Poslanci schválená novela o švarcsystému firmám a státu způsobí potíže řadě malých firem a drobným živnostníkům. Pokud novelu podepíše prezident, zákon začne platit od 1. ledna 2012.

 

 

 

 

Spuštění portálu Webináře - online semináře

 

Ostrava, 23. února 2010 – Společnost Idealine Solutions právě na adrese www.webinare.cz spustila do ostrého provozu nový portál, jehož cílem je poskytovat komplexní služby v oblasti pořádání webinářů, online konferencí a marketingových online akcí. Vše bez nutnosti fyzického cestování na konkrétní místo. Firmám a institucím nabízí propagaci jejich webinářů, poradenství, školení a softwarové řešení pro vlastní realizaci. Zájemcům o vzdělávání přináší nabídku aktuálních webinářů a videozáznamů již realizovaných webinářů.

 

 

 

 

V ČR roste zájem o práci z domova i její nabídka

 

Ostrava, 15. února 2010 – Poptávka po práci z domova v ČR stále převyšuje nabídku. Vyplývá to z průzkumu, který v období od loňského srpna do letošního ledna uspořádal portál Workline.cz. Průzkumu se zúčastnilo celkem 267 respondentů z řad těch, kdo aktuálně z domova pracují, nebo mají o tuto formu práce zájem.

 

 

 

 

Webináře – počet účastníků roste

 

Ostrava, 2. září 2009 – Webináře neboli webové semináře pořádané s podporou portálu Workline.cz lákají stále větší počet účastníků. Od spuštění před čtyřmi měsíci firma uspořádala celkem 25 webinářů za účasti téměř tří stovek posluchačů. Více než 50 z nich se zúčastnilo webináře se zaměřením na Datové schránky. Spokojenost posluchačů s webináři dokládá i 70 kladných referencí.

 

 

 

Webináře – marketingová novinka přichází do ČR

 

Ostrava, 2. června 2009 – Portál Workline.cz spustil jako vůbec první v České republice novou službu – webináře, určené pro širokou veřejnost, firmy i instituce. Jedná se o vzdělávací semináře, které jsou pořádány přes internet „živým“ přednášejícím. Účastníci se mohou připojit přímo z kanceláře či domova bez nutnosti cestování. Obvyklá délka trvání je 60 - 90 minut. Úvodní nabídka portálu pokrývá široký okruh od marketingu přes počítačové dovednosti až po osobnostní rozvoj a portál ji plánuje postupně rozšiřovat o další témata.

 

 

 

Tipy a doporučení pro snižování nákladů v době finanční krize

 

Ostrava, 14. 1. 2009 Globální ekonomická krize již zasáhla řadu tuzemských firem. Další její dopad teprve očekávají. Internetový portál Workline zveřejnil soubor rad, jak mohou malé a střední firmy v období hospodářské recese výrazně ušetřit náklady.

 

 

 

Spuštění portálu Workline

 

Ostrava, 11. 11. 2008 Společnost Idealine Solutions právě na adrese www.workline.cz spustila do ostrého provozu nový portál, jehož cílem je přinášet účinné informace a řešení pro práci a komunikaci online a práci z domova. Dále zájemcům, firmám a institucím nabízí poradenství, řešení na míru a školení. Zaměstnavatelům nabízejícím částečnou nebo plnou práci z domova umožňuje bezplatnou inzerci nabídek práce.

 

 

 

 

Sledujte nás:


 

 

Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

 

 

 

 

    Partneři: